Meble domowe

Meble domowe

INSPIRACJE

Solidne meble dębowe

Oferowane przez ART TOP Piękne Meble meble dębowe produkowane są w Polsce! Meble dębowe cechują się wysoką wytrzymałością i odpornością – dlatego możesz być pewien, że będą z Tobą przez długie lata!
W ofercie mamy meble nowoczesne jak i tradycyjne – odpowiadające nawet najbardziej wymagającym klientom!

Biurka gabinetowe

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy pełną kolekcję mebli gabinetowych – w tym bardzo popularne obecnie elektryczne biurka gabinetowe!
Dobra ergonomia i komfort pracy są bardzo ważne – wiemy o tym dlatego w ofercie mamy biurka, które jesteś w stanie dostosować całkowicie do swoich potrzeb! Ustaw wysokość swojego biurka i pracuj wygodnie!

Sofy i fotele ROM

ROM to najbardziej innowacyjne wypoczynki w Europie z Polski. ROM to indywidualne dopasowanie dla wymagających – łatwe sterowanie głębokości siedzenia, kąta nachylenia oparcia i zagłówka. Wybór: kształtu, wymiarów co 10 cm ,wysokości siedzenia,stopnia twardości i lekko rozkładanej, wygodnej funkcji spania o szerokości aż do 160 cm. Fotorealistyczna wizualizacja ułatwia zaprojektowanie sofy,narożnika,fotela w wybranym kształcie, kolorze i funkcji.