salon ArtTop Meble Szczecin

Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
Promocje

PROMOCJE

do 15%

lub raty 30x0%

Promocja na eleganckie sofy i narożniki

rabaty do 15% lub raty 30x0% na sofy i narożniki. Promocja od 6.12 do 15.12.2021 r.

Promocja 20% w prezencie lub raty 30×0%

 

na najbardziej innowacyjne i wygodne wypoczynki w Europie z Polski, wybierz wymiar nawet co 10 cmzaprojektuj z naszą pomocą własną sofę lub narożnik  dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb .

Sofa 3 osobowa od 3990 zł.

 VERSATO to indywidualne dopasowanie dla wymagających -łatwe sterowanie głębokości siedzenia, kąta nachylenia oparcia i zagłówka. Wybór: kształtu, wymiarów co 10 cm, wysokości siedzenia, stopnia miękkości i lekko rozkładanej, wygodnej funkcji spania o szerokości aż do 160 cm.
Fotorealistyczna wizualizacja ułatwia zaprojektowanie sofy, narożnika, fotela w wybranym kształcie, kolorze i funkcji.

Gwarancja 5 lat w 2021 r.

PROMOCJA

Fotorealistyczny projekt sofy!

Tylko teraz – dzięki nowoczesnej aplikacji, kupując sofę marki ROM – otrzymasz wizualizację Twojej nowej sofy! Będziesz mógł wybrać wszystkie szczegóły i najmniejsze detale – które od razu będą widoczne na projekcie Twojej sofy! Zapraszamy do salonów ART TOP Piękne Meble w Szczecinie – ul. Chodkiewicza 6 róg Bolesława Śmiałego  lub na ul. Hangarowej 13/ ul. Struga na parterze  Galerii Meblowej Top Shopping.

PROMOCJA -

Promocje !

Tylko teraz w naszych salonach znajdziesz atrakcyjne promocje na meble do domu! Sprawdź koniecznie co obecnie jest w atrakcyjnych cenach! Nasze salony mieszczą się:Szczecin ul. Chodkiewicza 6 BC  oraz ul. Hangarowa 13 (TOP Shopping)  .  Zapraszamy!