salon ArtTop Meble Szczecin

Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
Promocje

PROMOCJE

<> promocja rabaty do 20% lub raty do 30x0% na piękne meble klasy PREMIUM od 17.06 do 22.06.2024

Najbardziej innowacyjne i wygodne wypoczynki klasy PREMIUM  z Polski, wybierz wymiar nawet co 10 cmzaprojektuj z naszą pomocą własną sofę lub narożnik  dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb .

Sofa 3 osobowa od 3990 zł.

  to indywidualne dopasowanie dla wymagających – łatwe sterowanie głębokości siedzenia, kąta nachylenia oparcia i zagłówka. Wybór: kształtu, wymiarów co 10 cm, wysokości siedzenia, stopnia miękkości i lekko rozkładanej, wygodnej funkcji spania o szerokości aż do 160 cm.
Foto realistyczna wizualizacja ułatwia zaprojektowanie sofy, narożnika, fotela w wybranym kształcie, kolorze i funkcji.

Gwarancja 5 lat od  2021 r.

PROMOCJA

Fotorealistyczny projekt sofy!

Tylko teraz – dzięki nowoczesnej aplikacji, kupując  sofę – otrzymasz wizualizację Twojej nowej sofy! Będziesz mógł wybrać wszystkie szczegóły i najmniejsze detale – które od razu będą widoczne na projekcie Twojej sofy! Zapraszamy do salonów ART TOP piękne meble w Szczecinie – ul. Chodkiewicza 6 róg Bolesława Śmiałego  lub na ul. Hangarowej 13 / ul. Struga na parterze  Galerii Meblowej TOP Shopping.

PROMOCJA -

Promocje !

Tylko teraz w naszych salonach znajdziesz atrakcyjne promocje na meble do domu! Sprawdź koniecznie co obecnie jest w atrakcyjnych cenach! Nasze salony mieszczą się:Szczecin ul. Chodkiewicza 6 BC  oraz ul. Hangarowa 13 (TOP Shopping)  .  Zapraszamy!