salon ArtTop Meble Szczecin

Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
Promocje

PROMOCJA

15%

lub raty 30x0%

Promocja na sofy marki ROM

Tylko teraz promocja - 15% w prezencie lub raty 30x0% na sofy marki ROM. Promocja trwa 22.09 do 3.10.2020r. Szczegóły w salonach sprzedaży

Promocja 15% w prezencie lub raty 30×0%

Tylko w okresie od  22.09 do 3.10.2020 r. – promocja specjalna – 15% w prezencie lub raty 30×0% na najbardziej innowacyjne wypoczynki w Europie z Polski. Sofa 3 osobowa od 3990 zł.

Nowość!
ROM kolekcja VERSATO to indywidualne dopasowanie dla wymagających -łatwe sterowanie głębokości siedzenia, kąta nachylenia oparcia i zagłówka. Wybór: kształtu, wymiarów co 10 cm, wysokości siedzenia, stopnia miękkości i lekko rozkładanej, wygodnej funkcji spania o szerokości aż do 160 cm.
Fotorealistyczna wizualizacja ułatwia zaprojektowanie sofy, narożnika, fotela w wybranym kształcie, kolorze i funkcji.

PROMOCJA

Fotorealistyczny projekt sofy!

Tylko teraz – dzięki nowoczesnej aplikacji, kupując sofę marki ROM – otrzymasz wizualizację Twojej nowej sofy! Będziesz mógł wybrać wszystkie szczegóły i najmniejsze detale – które od razu będą widoczne na projekcie Twojej sofy! Zapraszamy do salonów ART TOP Piękne Meble w Szczecinie – ul. Chodkiewicza 6 róg Bolesława Śmiałego  lub na ul. Hangarowej 13/ul.Struga na parterze  Galerii Meblowej Top Shopping.

PROMOCJA -

Promocje w Salonach!

Tylko teraz w naszych salonach znajdziesz atrakcyjne promocje na meble do domu! Sprawdź koniecznie co obecnie jest w atrakcyjnych cenach! Nasze salony mieszczą się:Szczecin ul. Chodkiewicza 6 BC  oraz ul. Hangarowa 13 (TOP Shopping) Zapraszamy!