salon ArtTop Meble Szczecin

Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
Meble biurowe

profesjonalne , nowoczesne, meble biurowe Szczecin Aranżacja wnętrza biura GRATIS

Meble i krzesła biurowe

NAJWIĘKSZY SHOWROOM w Szczecinie

Aranżacja wnętrza biura GRATIS.

ART TOP piękne meble oferuje eleganckie,  ergonomiczne, profesjonale ,nowoczesne   meble i krzesła biurowe  najlepszych polskich i włoskich producentów MDD, PROFIM, BEJOT, LAS MOBILI
W naszym salonie  przy ul. Chodkiewicza 6 można zapoznać się z największą w Szczecinie ekspozycją mebli i krzeseł biurowych.
Szczególnie polecamy bardzo innowacyjne elektryczne biurka gabinetowe i pracownicze do pracy na stojąco lub siedząco.
Dobra ergonomia i komfort pracy są bardzo ważne – w ofercie mamy  biurka, szafy, regały, systemy akustyczne, które można dostosować do wszelkich potrzeb.
Oferowane przez nas meble cechuje najwyższa jakość – stąd jesteśmy przekonani, że spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

INSPIRACJE

Lady recepcyjne

ART TOP piękne meble w swojej ofercie posiada  lady recepcyjne producent MDD ,Svenbox. Na przestrzeni 25  lat nasze eleganckie recepcje trafiły do wielu biur i hoteli.
Modułowe recepcje – pozwalają budować rozwiązania dostosowane do każdego pomieszczenia.

Fotele gabinetowe krzesła biurowe i konferencyjne

W ofercie ART TOP piękne meble są polskie, ergonomiczne ,eleganckie fotele gabinetowe i krzesła biurowe  producent BEJOT i PROFIM  oraz włoskie fotele, które  zapewniają wygodę i optymalną pozycję ciała.Innowacyjne mechanizmy synchroniczne zapewniają dopasownie do pozycji siedzącego, a takżę jego wagi,umożliwiają siedzenie w ruchu, a to minimalizuje ból pleców. Aranżacja biura gratis.

W naszym salonie przy ul.Chodkiewicza 6 można testować wiele krzeseł i foteli na największej w Szczecinie ekspozycji.Zapewniamy fachowe doradztwo.