Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
Meble biurowe

Meble biurowe Szczecin

Meble biurowe i gabinetowe

ART TOP piękne meble oferuje ergonomiczne meble biurowe i gabinetowe polskich marek MDD i  SVENBOX(ekonomiczne) oraz marek wloskich.

W naszym salonie  przy ul.Chodkiewicza 6 można zapoznać się z największą w Szczecinie ekspozycją mebli i krzeseł biurowych.

Oferowane przez nas meble cechuje najwyższa jakość – stąd jesteśmy przekonani, że spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

INSPIRACJE

Lady recepcyjne

ART TOP piękne meble w swojej ofercie posiada  lady recepcyjne. Na przestrzeni lat nasze lady recepcyjne trafiły do elegackich  hoteli oraz nowoczesnych biur.
Dostępne są także rozwiązania modułowe – pozwalające budować rozwiązania dostosowane do każdego pomieszczenia.

Fotele gabinetowe ,krzesła biurowe i konferencyjne

W ofercie ART TOP piękne meble są ergonomiczne fotele gabinetowe i krzesła biurowe  polskich  marek BEJOT i PROFIM  oraz marek włoskich, które  zapewniają wygodę i optymalną pozycję ciała.Innowacyjne mechanizmy synchroniczne zapewniają dopasownie do pozycji siedzącego, a takżę jego wagi,umożliwiają siedzenie w ruchu- a to minimalizuje ból pleców.

W naszym salonie przy ul.Chodkiewicza 6 można testować wiele krzeseł i foteli dzięki największej w Szczecinie ekspozycji.Zapewniamy fachowe doradztwo.