salon ArtTop Meble Szczecin

Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
Fotel ergonomiczny super wygodny Tech BK 03

Fotel biurowy ergonomiczny Tech BK 03

super wygodne podparcie pleców-minimalizuje ból

Krzesło obrotowe jest zgodne z wymaganiami MRPiPS z 2023 roku

Nowoczesny, obrotowy , ergonomiczny pracowniczy fotel biurowy.  Miękkie siedzisko z elastycznej siatki i wyprofilowane siatkowe oparcie z regulowanym podparciem lędźwiowym i zagłówkiem.

Dzięki zastosowanemu mechanizmowi zapewnia super wygodne podparcie pleców przez co minimalizuje dolegliwości spowodowane długotrwałą pracą przy biurku, poprawiając efektywność wykonywanej pracy.

Wyposażony w mechanizm Synchro z regulacją kąta nachylenia oparcia i siedziska ,z automatyczną regulacją sprężystości odchylenia oparcia dopasowaną  do ciężaru siedzącego  .

Funkcja pochylenia siedziska i oparcia  i funkcja wysuwu siedziska  zapewniają dobre podparcie pleców przy pochyleniu do przodu przy ręcznym pisaniu jak i przy pochyleniu do tyłu przy pracy z klawiaturą ,przez co minimalizuje ból pleców.

Wielogodzinna praca przy komputerze lub biurku bardzo szybko kończy się bólem pleców, głowy, skurczami nóg. Fotel ergonomiczny Tech BK 03 to najlepsze rozwiązanie dla osób pracujących w pozycji siedzącej oraz uczących się przy biurku.

Ergonomiczny fotel efektownie wygląda także za sprawą podstawy wykonanej z polerowanego aluminium lub mocnego tworzywa , dzięki czemu znosi on obciążenia nawet do 130 kg.

Występuje w  3 wersjach : z elementami chromowanymi i całkowicie czarny lub biały