salon ArtTop Meble Szczecin

Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
krzesło biurowe z automatem dostosowującym do wagi siedzącego LightUp z Polski

krzesło biurowe ergonomiczne szare LightUp Profim

krzesło biurowe z automatem dostosowującym do wagi siedzącego

LightUp to nowe ergonomiczne krzesło obrotowe o świetnej relacji ceny do jakości. Innowacyjne podparcie lędźwiowe umożliwia regulacje zarówno na wysokość jak i na głębokość. To gwarantuje pełne wsparcie dolnego odcinka kręgosłupa. Intuicyjny i prosty w użytkowaniu mechanizm Synchro to regulacja wysokości siedziska, regulacja synchronicznego odchylania oparcia / siedziska z możliwością ręcznego dostosowania sprężystości odchylenia oparcia do ciężaru siedzącego
lub Synchro Self to automatyczne dostosowania sprężystości odchylenia oparcia do ciężaru siedzącego pozwala na dynamiczne siedzenie i komfort podczas długich godzin pracy. Oparcie dostępne jest w dwóch wariantach: siatkowym i tapicerowanym.

Nowa odsłona kolekcji LightUp zaskakuje przede wszystkim zasadniczą zmianą kolorystyki. Dotychczasową „biurową”, tradycyjną czerń plastikowych elementów zastąpiła jasna szarość. Zabieg ten pozwolił na nadanie krzesłom łagodniejszego charakteru. To odpowiedź na trend, polegający na ocieplaniu i „udomowieniu” biur poprzez tworzenie bardziej swobodnej i kreatywnej przestrzeni do pracy. Z drugiej strony, gdy praca wykonywana jest zdalnie w małych, domowych biurach, potrzebne są do tego odpowiednie siedziska.

Kolekcja została również uzupełniona o wersje hokera z regulowanym na wysokość podnóżkiem, która idealnie sprawdzi się w przypadku pracy przy wyższej ladzie, w biurze obsługi klienta bądź w laboratorium.

LightUp złożony jest z bardzo małej ilości elementów i w 95% nadaje się do recyklingu.
Krzesło posiada certyfikat Blue Angel, jedno z najstarszych ekologicznych odznaczeń, świadczące o tym, że produkt jest przyjazny dla środowiska.

www.profim.pl/produkty/kolekcjaightup-1/l

ZAŁĄCZNIKI