salon ArtTop Meble Szczecin

Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
krzesło biurowe unikatowe bez widoku plastiku na oparciu Motto Profim

krzesło biurowe unikatowe bez widoku plastiku na oparciu Motto Profim

krzesło biurowe ergonomiczne Motto polski producent profim

Nowoczesne, ergonomiczne, obrotowe krzesło biurowe . Tapicerowane obustronnie oparcie i siedzisko,(bez widocznych elementów plastikowych) kilka rodzajów tapicerek, bardzo dużo różnych kolorów do wyboru. Tapicerka może być dwukolorowa . Oparcie jest elastyczne i regulowane na wysokość. Może być bez podłokietników lub z podłokietnikami. Wyposażone w mechanizm  synchroniczny z regulacją kąta nachylenia oparcia i siedziska, a także dodatkową funkcją pochylenia siedziska i oparcia (kąt ujemny) i funkcją wysuwu siedziska.

Prosty design krzesła obrotowego Motto podkreśla wysublimowana linia oparcia. Szeroka gama kolorów oraz tkanina, którą jest wykończone krzesło może dodać wnętrzu charakteru. Brak widocznego plastiku na oparciu, nadaje się do pracy w przestrzeniach mniej oficjalnych oraz w domu. Zastosowanie unikalnej technologii sprawiło, że regulowane na wysokość oparcie jest wyjątkowo elastyczne co zapewnia wysoki komfort  odchylania na boki i do tyłu. Regulowane podłokietniki umożliwiają znalezienie naturalnej pozycji dla komfortowego wsparcia nadgarstków i przedramion. Intuicyjne i łatwe w użyciu mechanizmy Synchro i Synchro-Self  pozwalaja na dynamiczne siedzenie i komfort użytkowania krzesła podczas długiego dnia pracy.
Opcja multi regulowanego zagłówka,  dodatkowo poprawia komfort użytkowania oraz regulowane na głębokość podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa (schukra) w pełni zintegrowane z oparciem. Regulacja podparcia jest możliwa za pomocą estetycznego pokrętła umiejscowionego z boku oparcia.
Kolekcja Motto została uzupełniona o dwie wersje krzeseł konferencyjnych: na bazie 4-ramiennej obrotowej (aluminium polerowane) oraz na stelażu z pręta. Oba warianty mogą występować z niskim bądź wysokim oparciem.
Prosty design krzeseł podkreśla wysublimowana linia oparcia a zastosowanie unikalnej technologii sprawiło, że jest ono wyjątkowo elastyczne.

polski producent krzeseł biurowych

www.profim.pl/produkty/kolekcja/motto/model-obrotowy

ZAŁĄCZNIKI