salon ArtTop Meble Szczecin

Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
tanie i trwałe meble biurowe Svenbox

tanie i trwałe meble biurowe Svenbox Szczecin

tanie i trwałe meble do biura Svenbox

SVENBOX to polski system trwałych biurek, kontenerów , szaf  i  regałów o bardzo korzystnej relacji ceny do jakości i wymiarach dostosowanych do różnych potrzeb w biurze i w domu.

SVENBOX EKO_C to biurka o konstrukcji płytowej składające się z solidnej podstawy oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC 2mm, które daje gwarancje wieloletniej trwałości.

Użyte do produkcji materiały pochodzą od uznanych dostawców oraz posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty zgodne z europejskimi standardami.

 

SVENBOX VIK_C to biurka o konstrukcji płytowej składające się ze stabilnej podstawy oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC 2mm, które daje gwarancje wieloletniej trwałości.

Użyte do produkcji materiały pochodzą od uznanych dostawców oraz posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty zgodne z europejskimi standardami.

 

SVENBOX ART w nowoczesnych, dynamicznych firmach skład zespołu pracującego w jednym pomieszczeniu zmienia się często. Platforma tworzy zupełnie nowy sposób planowania.

Umożliwia tworzenie konfiguracji w zależności od charakteru pracy. Złożona z kilku blatów z ruchomymi panelami daje możliwość konfigurowania stanowisk pracy bez konieczności przemeblowania. Panele wyznaczają stanowiska pracy i swobodnie dzielą przestrzeń, porządkując ją optycznie.

polski producent mebli biurowy

cennik katalogowy:

https://svenbox.pl/kategoria/meble-pracownicze/

ZAŁĄCZNIKI