salon ArtTop Meble Szczecin

Meble biurowe, meble wypoczynkowe na zamówienie i wymiar - salon ArtTop Meble Szczecin
fotel biurowy z automatem dostosowującym do wagi siedzącego Xenon z Polski

fotel biurowy obrotowy Xenon Profim

fotel biurowy z automatem dostosowującym do wagi siedzącego

Fotel biurowy Xenon  to najnowocześniejszy model krzesła obrotowego – producent Profim, stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników dbających o funkcjonalność i wygodę. Posiada wiele nowoczesnych funkcji dbających o zdrowie i komfort podczas siedzenia.

Pierwszą opcją jest ergonomiczne wyprofilowanie oparcia podpierającego odcinek lędźwiowy kręgosłupa. To najnowocześniejsze krzesło pracownicze, które posiada unikatowe, niespotykane dotychczas funkcje jak innowacyjne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa (SmartADLS) 

Podłokietniki są regulowane na wiele sposobów; góra-dół, przód-tył oraz na boki.

Krzesło występuje w 2 wariantach mechanizmów do wyboru. Pierwszy to mechanizm synchro, czyli manualna  szybka regulacja siły sprężystości oparcia. Drugi mechanizm to synchro self, polega na automatycznym dostosowywaniu się do ciężaru osoby siedzącej na krześle,  użytkownik nie musi skupiać się na regulowaniu fotela .

Charakterystycznym elementem fotela jest grafitowy łącznik, który jednorazowo łączy oparcie, siedzisko i mechanizm, a także nadaje modelowi indywidualnego charakteru. Dodatkowo krzesło posiada regulowany  zagłówek  oraz funkcję wysuwu siedziska.

Xenon to kolekcja pracowniczych krzeseł obrotowych, zaprojektowana przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązania jednak przy zachowaniu pełnej dbałości o design i estetykę wykonania siedziska.

Uzupełnieniem rodziny jest wersja konferencyjna. Krzesło występuje w kilku wariantach stelaża i posiada konstrukcję umożliwiającą sztaplowanie co pozwala na łatwiejsze przechowywanie.
Każda konfiguracja krzesła może być wykończona w jednej z ponad kilkunastu rodzajów tapicerek w ponad 130 kolorach.

W skład kolekcji wchodzą:
– fotel obrotowy z niskim oparciem,
– fotel obrotowy z wysokim oparciem,
– fotel obrotowy z wysokim oparciem z zagłówkiem,
– krzesło konferencyjne na nogach,
– krzesło konferencyjne na płozie.

polski producent krzeseł biurowych

 

www.profim.pl/produkty/kolekcja/xenon

ZAŁĄCZNIKI